Naše služby

Po - Pia: 08:00 - 21:00

So - Ne: 09:00 - 17:00

Kompletná rekonštrukcia

01.

Všetky nižšie uvedené práce dokopy s finálnym moderným prevedením podľa Vášho vkusu. Robíme všetko od búrania cez realizáciu až po finálne upratovanie a môžete sa spoľahnúť, že projekt dotiahneme do konca.

 

 

Kompletná rekonštrukcia

Obkladačské práce

02.

Od zamerania cez plánovanie, odstránenie pôvodnej podlahy až po kompletné položenie podláh a iných obkladov. Robíme všetky typy stien vhodné do obývačky, kúpeľne, terasu, schodov. Ďalej robíme sadrokartóny, zámkové dlažby a mnoho ďaľšieho.

Obkladačské práce

Maliarske práce

03.

Opravy a kompletná omietka, tapety, vymaľovanie, stierkovanie, vypracovanie fasády a ďalšie. Pracujeme s kvalitnými farbami, ktoré vydržia dlho a nevyžadujú si extra starostlivosť, alebo prípadné premaľovanie.

 

Maliarske práce

Výmena okien, dverí

04.

Radi vám pomôžeme s kompletnou výmenou a naplánovaním všetkých okien a dverí vo vašom dome / byte. Projekt berieme ako celok, takže máte zaručené, že výsledok bude dávať zmysel a bude spravený s použitím kvalitných materiálov.

Výmena okien a dverí

Elektroinštalačné práce

05.

Kompletná montáž elektroinštalácie, taktiež rekonštrukcia starých, nefunkčných elektroinštalácií. Poskytujeme aj poradenstvo a riešenia v prípade, že si to projekt vyžaduje.

Elektroinštalačné práce

Záhradnícke práce, ploty, brány

06.

Strihanie porastu, revitalizácia záhrady, kosenie a hnojenie trávy, návrh projektu na novú záhradu a ďalšie. Prerábame aj ploty, brány a bránky a ďalšie typy ohraničení.

Ploty, bránky, záhrada

Kúrenárske práce

07.

Oprava, rekonštrukcia a montáž kúrenia, rozvodov. Výmena starých radiátorov a rôzne ďalšie typy kúrenárskych prác. Návrh, realizácia a montáž zdrojov tepla ako sú krby a iné.

Krb

Vodoinštalačné práce

08.
Vodárenské rozvody, oprava, prerábka nefunkčných ventilov pre teplú a studenú vodu, montáž sanity, inštalácia čerpadiel a ďalšie.

Hodinový manžel

09.

Jednoduché domáce „kutilské“ práce – Kompletný servis v údržbárskych prácach, montážach a opravách rôzneho charakteru.

Hodinový manžel

Okamžitá objednávka cez číslo

Ak Váš projekt ponáhľa a chcete urýchlene cenovú ponuku, alebo konzultáciu neváhajte nám zavolať

Návrat hore